KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16452010
nr 1645 2010
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 157/310, "Victoria", Kungsträdgården. Bildmått: 28x32 cm, yttermått inklusive ram: 45x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:39:11
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
23 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg